Pracownik Magazynu

  • Locatie
    Zwolle
  • Opleidingsvereisten
    VMBO
  • Categorie
    Productie

Praca polega na kompletowaniu zamówien w magazynie Albert Heijn poprzez system voice picking. Dodatkowa opcja rozwoju sa kursy na operatora wozka widlowego wysokiego skladowania typu reachtruck.

Waar ga je werken?

Adecco poszukuje pracownikow dla swojego klienta Albert Heijn w Zwolle na stanowisko pracownika magazynu. Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie + Dodatki ADV
Legalne zatrudnienie na podstawie holenderskiego kodeksu
prawa pracy
Zakwaterowanie w dobrych warunkach + dojazd do pracy
Obsluge polskiego personelu
Ubezpieczenie zdrowotne w dobrej cenie
Dodatki za prace w systemie zmianowym
Zatrudniamy równiez osoby bez doswiadczenia, znajomosci
jezyka oraz pary.

Wat vragen wij?

Wymagania:
Skonczone 18 lat
Dobra kondycja fizyczna
Wysoka motywacja i umiejetnosc pracy w grupie
Sumiennosc i odpowiedzialnosc

Rekrutacja odbywa sie od wtorku do piatku w godzinach 12:00 - 17:00.
CV na adres praca723@adecco.nl mozna wysylac 7 dni w tygodniu.

Opleidingsniveau

VMBO

Locatie van de functie

Zwolle

Referentie: M-000015362