Pracownik Magazynu

  • Categorie
    Transport en logistiek
  • Type dienstverband
    Vast
  • Locatie
    Woerden
  • Opleidingsvereisten
    VMBO

Szukamy entuzjastycznych kolegów, którzy dolacza do naszego zespolu. W magazynie Jumbo w Woerden mamy kilka mozliwosci pracy, takich jak :zbieranie zamówien, ekspedycja itp. Oferujemy dobra stawke (poczawszy od wynagrodzenia w wysokosci 12,05 EUR za godzine, jesli masz 22 lata lub wiecej) i prace przez dlugi okres . Czy jestes zmotywowany i chetny dolaczyc do naszego zespolu i uwzasz ze dobra atmosfera w pracy jest bardzo wazna?
Chetnie porozmawiamy z toba o naszych mozliwosciach pracy! Oferujemy solidne szkolenie przed rozpoczeciem i odpowiednie wskazówki dotyczace pracy. Jest tez miejsce na rozwój osobisty i istnieje kilka mozliwosci rozwoju kariery zawodowej. Bedziesz pracowal w zimnym otoczeniu o temper

Wat vragen wij?

Magazijn/assemblage medewerker

Opleidingsniveau

VMBO

Locatie van de functie

Woerden

Referentie: M-000023727